Mleko mamy to najlepszy i najzdrowszy pokarm jaki można dostarczyć dziecku. Przecież w taki sposób matki karmiły swoje dzieci od setek tysięcy lat!

W tym okresie matka i dziecko pozostają w niezwykłej symbiozie, gdzie organizm matki na
bieżąco produkuje pokarm idealnie dostosowany do rozwoju i potrzeb dziecka. Żaden inny pokarm nie jest w stanie dorównać temu cudowi natury.


Karmienie piersią jest nie tylko korzystne dla dziecka ale również dla mamy. Zmniejsza ryzyko
zachorowalności na raka piersi i jajników, wydziela hormony poprawiające nastrój a nawet wpływa na szybsze zrzucanie ciążowych kilogramów.

Chusta do karmienia Mama Bear to niezwykle pomocne rozwiązanie w okresie karmienia piersią. Często pora karmienia przychodzi w nieoczekiwanych okolicznościach - podczas spaceru, wizyty w przychodni, czy odwiedzin gości... Nie są to wymarzone warunki dla intymnego kontaktu mamy i dziecka. Takie sytuacje mogą powodować stres i zniechęcać niektóre mamy do karmienia piersią.

.

Chusta posiada wbudowany usztywniacz, który na poziomie ramion mamy tworzy przestrzeń (okienko) zapewniającą maleństwu dopływ powietrza, a mamie pozwala obserwować dziecko podczas karmienia.

Ręcznikiem na rogach chusty można wytrzeć buźkę malucha albo schować smoczek, wkładki laktacyjne itp. do małej kieszonki. Chustę można łatwo złożyć w poręczny pokrowiec, który zajmuje mało miejsca w torebce.

.

Podstawową funkcją chust Mama Bear jest osłonięcie siebie oraz maluszka podczas karmienia piersią. Ma też inne zastosowania:

  • może służyć jako podłoże podczas przewijania pieluchy,
  • cienki kocyk do okrycia dziecka w sam raz na letnie dni,
  • nałożona na dach wózka osłania dziecko przed słońcem.

Mamy nadzieję, że stanie się najlepszą przyjaciółką każdej karmiącej mamy!

.

.


PayPal