Płatności

.

Gwarantujemy 100% bezpieczne płatności. Możliwe formy płatności:

.

  • Przelew tradycyjny

Przelew wykonywany na konto sklepu Mama Bear (73 1140 2004 0000 3102 6465 1084), którego szczegóły podane przy potwierdzeniu zamówienia

.

  • Pay Pal             

Forma płatności obsługiwana przez Pay Pal - wybierając tą opcję istnieje możliwość zarówno płatności kartą jak i przelewem z konta Pay Pal klienta. Cały proces płatności odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta a serwisem Pay Pal.

 

.

  • PayU            

Forma płatności obsługiwana przez PayU - bezpieczne płatności online - wybierając tą opcję istnieje możliwość zarówno płatności kartą jak i przelewem z jednego z banków internetowych, w którym Klient posiada rachunek. Ten sposób jest szybki i bezpieczny. Cały proces płatności odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta a serwisem PayU.

.

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji dopiero po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie lub informacji o dokonaniu płatności, którą otrzymamy z serwisu Pay Pal bądź PayU.

Do każdej przesyłki dołączony jest dokument potwierdzający zakup. W przypadku, gdy zamawiający chce otrzymać Fakturę VAT, Klient jest zobowiązany przesłać właściwe dane firmy wraz z numerem NIP.

.

  • Odbiór osobisty - płatność gotówką przy odbiorze        

Przewidujemy również możliwość odbioru osobistego naszych produktów w naszym punkcie na ul. Żelaznej 76/25 w Warszawie. Przy wyborze tej opcji zakupu należy umówić się telefonicznie bądź mailowo na odbiór (nr tel: 601 345 161, info@mamabear.pl).

W tym wypadku umożliwiamy opcję płatności gotówką na miejscu.

Na miejscu można też wybrać sobie wzór i kolor chust i ubranek (podobnie jak w sklepie stacjonarnym). Dlatego nie jest konieczne składanie zamówienia przez sklep.