Płatności

.

Gwarantujemy 100% bezpieczne płatności. Możliwe formy płatności:

.

  • Przelew tradycyjny

Przelew wykonywany na konto sklepu Mama Bear (75 2490 0005 0000 4530 9598 3045), którego szczegóły podane są przy potwierdzeniu zamówienia

.

  • Pay Pal             

Forma płatności obsługiwana przez Pay Pal - wybierając tą opcję istnieje możliwość zarówno płatności kartą jak i przelewem z konta Pay Pal klienta. Cały proces płatności odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta a serwisem Pay Pal.

 

.

  • PayU            

Forma płatności obsługiwana przez PayU - bezpieczne płatności online - wybierając tą opcję istnieje możliwość zarówno płatności kartą jak i przelewem z jednego z banków internetowych, w którym Klient posiada rachunek. Ten sposób jest szybki i bezpieczny. Cały proces płatności odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta a serwisem PayU.

.

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji dopiero po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie lub informacji o dokonaniu płatności, którą otrzymamy z serwisu Pay Pal bądź PayU.

  • Odbiór osobisty        

Istnieje również możliwość odbioru osobistego naszych produktów.  Przy wyborze tej opcji zakupu należy umówić się telefonicznie bądź mailowo na odbiór (nr tel: 501 132 433, zamowienia@mamabear.pl).

W tym wypadku umożliwiamy opcję płatności gotówką na miejscu.


PayPal