Chusta do karmienia - Coco

Nowy

Chusta do karmienia piersią szara w białe kropki.

Posiada wbudowany usztywniacz, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.

Chustę łatwo złożysz w poręczny pokrowiec, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.

100% certyfikowana bawełna

    

Więcej szczegółów

Dostępny

45,00 zł

 • Zwykłe
 • Koperta ozdobna Millennial Pink

Płatności
Płatności

Więcej informacji

Coco to ksywka znanej aktorki Courtney Cox jak również imię jej córeczki.

Aktorka od początku była bardzo zdeterminowana by karmić córeczkę piersią. Mimo początkowych trudności z przystawieniem i obolałymi piersiami nie dała za wygraną.
"Jestem szczęśliwa, że wytrwałam, bo teraz karmienie piersią jest naprawdę łatwe a więź jaka się między nami wytworzyła nie można porównać z niczym innym. Mleko mamy to niezaprzeczalnie najlepsza rzecz jaką można dać dziecku".

  

Źródło: Pinterest

Wysyłka w ozdobnej kopercie MILLENNIAL PINK (dodatkowy koszt 10 zł, mieści tylko 1 chustę lub szal)

     

 • Recenzje (1)
 •  
  Chusta do karmienia - Coco

  Chusta do karmienia - Coco

  Chusta do karmienia piersią szara w białe kropki. Posiada  wbudowany usztywniacz , który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające...

  Napisz recenzję!

  Publikowanie recenzji jest możliwe jedynie dla użytkowników, którzy dokonali zakupu.
  2016-04-20
  Kamila D.
  POLECAM! Kupiłam chustę do karmienia i jestem bardzo zadowolona. Zakładanie pelerynki jest banalne, jej rozmiar pozwala dobrze się okryć i zapewnić sobie i dziecku intymność. Sama chusta jest cienka i przewiewna, starannie uszyta i ładna:)

  Chusty do karmienia
  Chusta do karmienia - Coco <p><span style="color:#4a4a4a;">Chusta do karmienia piersią szara w białe kropki.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Posiada<strong> wbudowany usztywniacz</strong>, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Chustę łatwo złożysz w poręczny <strong>pokrowiec</strong>, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.</span></p> <p></p> <h5><span style="color:#218e53;"><strong>100% certyfikowana bawełna</strong></span></h5> <p></p> <p><img src="http://www.mamabear.pl/img/cms/certyfikaty_1.jpg" alt="" width="311" height="92" />    </p> 45 5 1 5 POLECAM! Kupiłam chustę do karmienia i jestem bardzo zadowolona. Zakładanie pelerynki jest banalne, jej rozmiar pozwala dobrze się okryć i zapewnić sobie i dziecku intymność. Sama chusta jest cienka i przewiewna, starannie uszyta i ładna:)

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  PayPal