Chusta do karmienia piersią - Yuko

Nowy

Chusta w turkusowo-zielony japoński wzór.

Posiada wbudowany usztywniacz, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka.

Chusta z serii Premium. Wykonana ze 100% bawełny perkalowej - najwyższej jakości materiału o bardzo ścisłym splocie, nadającym niezwykłą gładkość i trwałość.

100% bawełna perkalowa

  

Więcej szczegółów

Dostępny

39,00 zł

 • Zwykłe
 • Koperta ozdobna Millennial Pink

Płatności
Płatności

Więcej informacji

Wysyłka w ozdobnej kopercie MILLENNIAL PINK (dodatkowy koszt 10 zł, mieści tylko 1 chustę lub szal)

     

 • Recenzje (1)
 •  
  Chusta do karmienia piersią - Yuko

  Chusta do karmienia piersią - Yuko

  Chusta w turkusowo-zielony japoński wzór. Posiada  wbudowany usztywniacz , który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu...

  Napisz recenzję!

  Publikowanie recenzji jest możliwe jedynie dla użytkowników, którzy dokonali zakupu.
  2016-04-12
  Monika M.
  Jestem super zadowolona, materiał z którego wykonana jest chusta jest przepiękny, zdjęcie tego nie oddaje, w dodatku w ogóle się nie gniecie. Błyskawiczna przesyłka. Gorąco polecam!

  Chusty do karmienia
  Chusta do karmienia piersią - Yuko <p><span style="color:#4a4a4a;">Chusta w turkusowo-zielony japoński wzór.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Posiada<strong> wbudowany usztywniacz</strong>, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka.</span></p> <p><span style="color:#ff0060;">Chusta z serii <strong>Premium.</strong> Wykonana ze <strong>100% bawełny perkalowej -</strong> najwyższej jakości materiału o bardzo ścisłym splocie, nadającym niezwykłą gładkość i trwałość.</span></p> <p></p> <h5><span style="color:#218e53;"><strong>100% bawełna perkalowa</strong></span></h5> <p></p> <p><img src="http://www.mamabear.pl/img/cms/certyfikaty_1.jpg" alt="" width="311" height="92" />  </p> 39 5 1 5 Jestem super zadowolona, materiał z którego wykonana jest chusta jest przepiękny, zdjęcie tego nie oddaje, w dodatku w ogóle się nie gniecie. Błyskawiczna przesyłka. Gorąco polecam!

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  PayPal