Chusta do karmienia - Liv

Nowy

Chusta do karmienia piersią szara w białe grochy.

Posiada wbudowany usztywniacz, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.

Chustę łatwo złożysz w poręczny pokrowiec, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.

100% certyfikowana bawełna

Więcej szczegółów

Dostępny

45,00 zł

 • Zwykłe
 • Koperta ozdobna Millennial Pink

Płatności
Płatności

Więcej informacji

Chusta dedykowana zjawiskowej Liv Tyler.

Dla aktorki karmienie piersią jest tak naturalne, że nie miała oporów aby podzielić się tym z całym światem. Świeżo upieczona mama opublikowała swoje zdjęcia podczas karmienia córeczki w popularnym serwisie Instagram.
Zdjęcia Liv spotkały się z pozytywnym odzewem fanek, które dziękowały jej za to, że łamie stereotypy związane z karmieniem piersią.

  

Źródło: Instagram

Wysyłka w ozdobnej kopercie MILLENNIAL PINK (dodatkowy koszt 10 zł, mieści tylko 1 chustę lub szal)

     

 • Recenzje (0)
 •  
  Chusta do karmienia - Liv

  Chusta do karmienia - Liv

  Chusta do karmienia piersią szara w białe grochy. Posiada  wbudowany usztywniacz , który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające...

  Napisz recenzję!

  Publikowanie recenzji jest możliwe jedynie dla użytkowników, którzy dokonali zakupu.

  Brak recenzji


  Chusty do karmienia
  Chusta do karmienia - Liv <p><span style="color:#4a4a4a;">Chusta do karmienia piersią szara w białe grochy.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Posiada<strong> wbudowany usztywniacz</strong>, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Chustę łatwo złożysz w poręczny <strong>pokrowiec</strong>, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.</span></p> <p></p> <h5><span style="color:#218e53;"><strong>100% certyfikowana bawełna</strong></span></h5> <p></p> <p><img src="http://www.mamabear.pl/img/cms/certyfikaty_1.jpg" alt="" width="311" height="92" /></p> 45 0 0

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  PayPal