Chusta do karmienia - Angie

Nowy

Chusta do karmienia piersią granatowa w białe kropki.

Posiada wbudowany usztywniacz, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.

Chustę łatwo złożysz w poręczny pokrowiec, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.

100% certyfikowana bawełna

    

Więcej szczegółów

Dostępny

45,00 zł

 • Zwykłe
 • Koperta ozdobna Millennial Pink

Płatności
Płatności

Więcej informacji

Chusta nazwana imieniem niezwykłej Angeliny Jolie.

Angelina niedawno poddała się operacji mastektomii obu piersi by wyeliminować ryzyko zachorowania na raka, jednak wcześniej udało jej się karmić piersią trójkę dzieci.
Zdjęcie autorstwa Brada Pitta gdy Angelina karmi piersią ukazało się na okładce popularnego magazynu "W".
Sama aktorka podkreślała, że była to dla niej najbardziej naturalna czynność, bez której nie wyobrażała sobie swojego macierzyństwa.

     

Źródło: thestarslifes.blgspot.com

Wysyłka w ozdobnej kopercie MILLENNIAL PINK (dodatkowy koszt 10 zł, mieści tylko 1 chustę lub szal)

     

 • Recenzje (1)
 •  
  Chusta do karmienia - Angie

  Chusta do karmienia - Angie

  Chusta do karmienia piersią granatowa w białe kropki. Posiada  wbudowany usztywniacz , który na poziomie ramion mamy tworzy okienko...

  Napisz recenzję!





  Publikowanie recenzji jest możliwe jedynie dla użytkowników, którzy dokonali zakupu.
  2016-04-08
  Dorota S.
  Chusta wygląda nawet lepiej niż na zdjęciu, materiał jest bardzo dobrej jakości, wykonanie bardzo staranne. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
  Przesyłka przyszła ekspresowo

  Chusty do karmienia
  Chusta do karmienia - Angie <p><span style="color:#4a4a4a;">Chusta do karmienia piersią granatowa w białe kropki.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Posiada<strong> wbudowany usztywniacz</strong>, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Chustę łatwo złożysz w poręczny <strong>pokrowiec</strong>, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.</span></p> <p></p> <h5><span style="color:#218e53;"><strong>100% certyfikowana bawełna</strong></span></h5> <p></p> <p><img src="http://www.mamabear.pl/img/cms/certyfikaty_1.jpg" alt="" width="311" height="92" />    </p> 45 5 1 5 Chusta wygląda nawet lepiej niż na zdjęciu, materiał jest bardzo dobrej jakości, wykonanie bardzo staranne. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
  Przesyłka przyszła ekspresowo

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  PayPal