Chusta do karmienia piersią - Gwen

Nowy

Chusta w czarno-białą pepitkę z bordową taśmą.

Chusta posiada wbudowany usztywniacz, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.

Chustę łatwo złożysz w poręczny pokrowiec, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.

100% certyfikowana bawełna

       

.
Pranie:

Więcej szczegółów

Dostępny

55,00 zł

 • Zwykłe
 • Koperta ozdobna Millennial Pink

Płatności
Płatności

Więcej informacji

Chusta nazwana na cześć elektryzującej Gwen Stefani.

Gwen aktywnie promuje karmienie piersią.
Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia na których często karmi z użyciem chusty i otulaczy. 
Nasza propozycja to piękna chusta Mama Bear w czarno-białą pepitkę z bordową atłasową tasiemką - w ulubione kolory wokalistki.

     

Źródło: Instagram, Pinterest

Wysyłka w ozdobnej kopercie MILLENNIAL PINK (dodatkowy koszt 10 zł, mieści tylko 1 chustę lub szal)

     

 • Recenzje (1)
 •  
  Chusta do karmienia piersią - Gwen

  Chusta do karmienia piersią - Gwen

  Chusta w czarno-białą pepitkę z bordową taśmą. Chusta posiada  wbudowany usztywniacz , który na poziomie ramion mamy tworzy okienko...

  Napisz recenzję!

  Publikowanie recenzji jest możliwe jedynie dla użytkowników, którzy dokonali zakupu.
  2016-04-21
  Agata P.
  Jak miło jest wspierać polskich przedsiębiorców gdy towar jest tak pięknie wykonany! Polecam wszystkim chusty do karmienia i oczywiście Sprzedawcę też polecam :-)

  Chusty do karmienia
  Chusta do karmienia piersią - Gwen <p><span style="color:#4a4a4a;">Chusta w czarno-białą pepitkę z bordową taśmą.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Chusta posiada<strong> wbudowany usztywniacz</strong>, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia.</span></p> <p><span style="color:#4a4a4a;">Chustę łatwo złożysz w poręczny <strong>pokrowiec</strong>, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca wybierz po prawej.</span></p> <p></p> <h5><span style="color:#218e53;"><strong>100% certyfikowana bawełna</strong></span></h5> <p></p> <p><img src="http://www.mamabear.pl/img/cms/certyfikaty_1.jpg" alt="" width="311" height="92" />       </p> <h5><span style="color:#ffffff;">.</span></h5> <h5><strong>Pranie:</strong></h5> <p><span style="color:#4a4a4a;"><img src="http://www.mamabear.pl/img/cms/pranie_1.jpg" alt="" width="300" height="73" /></span></p> 55 5 1 5 Jak miło jest wspierać polskich przedsiębiorców gdy towar jest tak pięknie wykonany! Polecam wszystkim chusty do karmienia i oczywiście Sprzedawcę też polecam :-)

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  PayPal